АЛОНЛИНСКИ АРТ - Ден на боговите од Пол Гаугин | Црна врамена слика отпечатена на памучно платно, прикачена на таблата со пена | Подготвени да висат рамка | 37 x29 | Wallидн
  • Неодамнешно

АЛОНЛИНСКИ АРТ - Ден на боговите од Пол Гаугин | Црна врамена слика отпечатена на памучно платно, прикачена на таблата со пена

DEN 2907.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Детали за уметнички дела : Големина на слика - 37 "x29", #505 - црна рамка 2,4 инчи (6 см) ширина, врамена слика отпечатена на професионално 100% памучно платно, прикачена на таблата со пена Подготвени да висат рамка, архивските квалитетни мастила, нетоксичните материјали, технологијата за печатење во боја на бои за живи бои. ВАНО : Поради разликата во боите во различни брендови на екрани со компјутерски и паметни телефони, вистинските бои на уметничките дела може да бидат малку различни од сликата за уметнички дела на екранот на вашиот компјутер/паметен телефон, исто така - за да обезбедите задоволство на производот, проверете ја пожелната големина на уметнички дела пред да поставите нарачка. Име : Ден на боговите од Пол Гаугин Поврзан : Клосоннизам, алегориски, Париз период, Тахити, пејзаж, море, жени, женски, жени, фигури. Најважно : Оваа продукција на уметнички дела направена од еден од водечките светски производители на wallидни декор - Alonline Art е исто така регистрирана трговска марка. Уметничкото дело е внимателно спакувано и ние се погрижиме да извршиме проверка на двојна квалитет за секоја нарачка. Може да биде интересно за вас : За поубава врамена wallидна уметност, ве молиме, побарајте „Alonline Art Silver/Gold/Black/Bhite Framed“ + име на уметник/уметничко дело. Детали за артикалот : * Рамка со слика отпечатена на професионално 100% памучно платно, прикачено на таблата со пена * Подготвени да висат * архивски квалитетни мастила, нетоксични материјали * Боја Giclee Технологија за печатење за живи бои * Најдобра цена - Најдобра услуга 24/7 - Гаранција за доживотен век - 30 дена наплата понудена за нас : '' Alonline Art '' е бренд за wallидови и ние ги продаваме нашите производи главно натаму.