MacBook Skin Union Union Jackек Англија знаме - целосен сет кожа за кожа
  • Неодамнешно

MacBook Skin Union Union Jackек Англија знаме - целосен сет кожа за кожа

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен, но силен винил материјал со мат финиш Доаѓа со горе, околу тастатурата и на дното. Лесно за полетување и аплицирање. Дизајнирано во Сончева Калифорнија!. Ве молиме слободно проверете го друг модел со ист дизајн или различни дизајни. Лесен, но силен винил материјал со мат финиш. Доаѓа со горе, околу тастатурата и на дното. Лесно за полетување и аплицирање. Дизајнирано во Сончева Калифорнија!. Ве молиме слободно проверете го друг модел со ист дизајн или различни дизајни.