Сет за лажици за злато за сервирање, лажица од не'рѓосувачки челик, лажица 4 пакет вклучена банкет банкет забава хотел кујна
  • Неодамнешно

Сет за лажици за злато за сервирање, лажица од не'рѓосувачки челик, лажица 4 пакет вклучена банкет банкет забава хотел кујна

DEN 1590.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одделни оброци и садови, удобни и брзи, јадете повеќе на леснотија, поздрави Слоутиран дизајн на лажица, лесен за филтрирање супа, маснотии во храна, поудобна за риба за храна. Интегрална форма, лажица, заоблен, зголемен и проширен, удобен за да ја искористи храната. Тркалезна рачка, научен дизајн, заштеда на труд, елегантен и убав без гребење на рака. Класичната и грациозна заоблена рачка, со одлична текстура, е удобна и без напор за одржување.