Евмар преносна кутија за складирање на пилули кутија од не'рѓосувачки челик, мал сад за пилули за џеб/чанта и патување
  • Неодамнешно

Евмар преносна кутија за складирање на пилули кутија од не'рѓосувачки челик, мал сад за пилули за џеб/чанта и патување

DEN 222.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кутијата со квадратни пилули е компактна Лесно се вклопува во џебовите, ранци, чанти и торби со дуфели додека ги одржувате апчиња чисти и организирани. Безбеден материјал : Француско куче симпатична кутија за квадратни пилули е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, безбеден и здрав без мирис, добро запечатување, материјал со голема густина, лесен за чистење, погоден за дневна употреба. Мулти-намена : Оваа прекрасна кутија може да складира и ситници и накит, што го прави совршен подарок за жени, девојчиња и сениори. Стилски дизајн : 2.6x0,7 инчи, има вметнат 2 прегради со шарки со шарки, капакот на затворачот секогаш останува цврсто затворен и нема да се појави дури и ако се испушти. Мал и преносен, одлично е за патување или носење на пат. Услуга >> Ако ви треба нешто; Ве молиме контактирајте не навремено. Ние мора да го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа! Ви благодариме за купувањето и поддршката!. Кутијата со квадратни пилули е компактна. Лесно се вклопува во џебовите, ранци, чанти и торби со дуфели додека ги одржувате апчиња чисти и организирани. Безбеден материјал : Француско куче симпатична кутија за квадратни пилули е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, безбеден и здрав без мирис, добро запечатување, материјал со голема густина, лесен за чистење, погоден за дневна употреба. Мулти-намена : Оваа прекрасна кутија може да складира и ситници и накит, што го прави совршен подарок за жени, девојчиња и сениори.