СИЛИНТИЦИЈА МЕТАЛ МАЛЕН РАБОТНИ СТАНД 4 Пакувања за тешки садови за растителни садови со повеќе висина на столицата стол
  • Неодамнешно

СИЛИНТИЦИЈА МЕТАЛ МАЛЕН РАБОТНИ СТАНД 4 Пакувања за тешки садови за растителни садови со повеќе висина на столицата стол

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 Пакувани растенија се залагаат за садови со растенија со повеќе големини и форми-металните држачи на растенијата се 4,5/5,3/6,3/6,9 инчи во високи, 7/7,8/83/8,8 инчи во дијаметар, горниот круг на држачот на растенијата може да го задржи А. Разновидност на цветни садови со различни големини и форми. Цврсто и тешкиот дел од нашата куќа фабриката усвојува едноставен и отворен стил на дизајн, со висок квалитет на производство на метално железо, а структурата на засилување на дното на цилиндарот на држачот за растенија е постабилна и може да носи до 100 килограми тежина, Обезбедување силна поддршка за големи и тешки растенија, ги осветлува вашиот дом и градина. Едноставен модерен декор- Едноставниот и модерен растителен штанд може да се совпадне со разни стилови на мебел за домови, може да се користи како мали табели за внатрешен двор, мешавини во скоро секој декор. И овој штанд за растителни тенџере е многу погоден како подарок за семејство или пријатели, Особено loversубителите на растенијата. Внатрешно и надворешно растителна држава-овој држач за засадување не е само цветен штанд за затворени и надворешни растенија, туку може да се користи и како мала маса за внатрешен двор или стол . Може да се стави во дворот, дневната соба, на креветот, веднаш до троседот, на балконот или на аголот за да се постигне различна употреба на штандот. Нема потреба да се соберете-не треба да се собере, само отворете го полето, можете веднаш да го користите! Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 8 часа. Ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга по продажбата по продажбата . 4 Пакувани растенија се залагаат за садови со растенија со повеќе големини и форми-металните држачи на растенијата се 4,5/5,3/6,3/6,9 инчи во високи, 7/7,8/8.3/8,8 инчи во дијаметар, горниот круг на држачот на растенијата може да го задржи А. Разновидност на цветни садови со различни големини и форми. Цврсто и тешкиот дел од нашата куќа фабриката усвојува едноставен и отворен стил на дизајн, со висок квалитет на производство на метално железо, а структурата на засилување на дното на цилиндарот на држачот за растенија е постабилна и може да носи до 100 килограми тежина, Обезбедување силна поддршка за големи и тешки растенија, ги осветлува вашиот дом и градина.