CNHKAU KCD7-303 SHIP SWITCH ONF-ON 9 PIN 36 * 31MM 16A250V/20A125V прекинувач за напојување
  • Неодамнешно

CNHKAU KCD7-303 SHIP SWITCH ONF-ON 9 PIN 36 * 31MM 16A250V/20A125V прекинувач за напојување

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тековна и напон : 16 A250 V/20 A125 V Отпорност на контакт : 50м Омега Макс. Отпорност на изолација : 100м Омега мин на 500 VDC. Отпорност на моќност : 1500 VAC, 50 Hz за 1мин. Опсег на температура : -25-85 C. Тековна и напон : 16 A250 V/20 A125 V. Отпорност на контакт : 50м Омега Макс. Отпорност на изолација : 100м Омега мин на 500 VDC. Отпорност на моќност : 1500 VAC, 50 Hz за 1мин. Опсег на температурата : -25-85 C. Име на производот : Модел на прекинувач на типот на бродот : KCD7-303 PIN : 9 пински вклучување на заклучување : Black Current и Voltage : 16 A250 V/20 A125 VCONTACT Отпорност на отпорност : 50 M Омега максимулација на отпорност на омега : 100м Омега мин на 500 VDCRESISTANCE до моќност : 1500 VAC, 50 Hz за 1mintemperature опсег : -25-85 c.