Rebower целосно навојна шипка 304 столпчиња од шипка од не'рѓосувачки челик, [за стеги и U -завртки] - M6 x 180 mm машки навој/сребро/10pack
  • Неодамнешно

Rebower целосно навојна шипка 304 столпчиња од шипка од не'рѓосувачки челик, [за стеги и U -завртки] - M6 x 180 mm машки навој/сребро/10pack

DEN 219.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1- [Добра карактеристика] : Целосно навојната шипка има јасно растојание на навој, лесна инсталација и добра фиксна врска 2- [Големина] : Име на производот : целосно навојна шипка; Материјал : месинг; Тема на темата : 0,5 мм; Главна боја : златен тон; Севкупна големина : M3 x 250mm/0,12 "x 9,8" (нишка. 3- [Широка апликација] : Целосно навојната шипка главно се користи за поврзување на ореви, и U-завртки и игра улога на затегнување. Широко користено на Водичот за возење мотор за возење, машинска алатка и друга опрема. 4- [Материјал] : Навојна шипка направена од месинг, обезбедува голема отпорност на корозија и антирустична способност за долг животен век. 5- [Совети] : Ве молиме, потврдете ја точната големина пред да нарачате. За производот : Целосно навојната шипка главно се користи за поврзување на ореви, и U-завртки и играње улога на затегнување. Широко користено на Водач за возење мотор за возење, железничка, машинска алатка и друга опрема.

Product Name:
Threaded Rod
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
311g
Main Color:
Silver Tone
Thread Size:
M6 x 180mm/0.24 x 7 (D*L)
Thread Pitch:
1mm
Package Content:
10 x Threaded Rod