AEXIT 1,2 mm жица извори DIA 11mm Надворешен дијаметар од 30мм долги компресии на компресија, компресивни извори црни 20 парчиња
  • Неодамнешно

AEXIT 1,2 mm жица извори DIA 11mm Надворешен дијаметар од 30мм долги компресии на компресија, компресивни извори црни 20 парчиња

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : Црна Дијаметар на жица : 1,2мм/0,047 "; надворешен дијаметар : 11мм/0,43". Материјал : пролетен челик; Тежина : 50g. Содржина на пакетот : 20 парчиња X Компресија Пролет. Вкупна бесплатна должина : 30мм/1,2 ". Се користи во светлосна индустрија. Спроведување на челична жица Компресија Пролет. или ранч, мали бизниси. Користени во вратите на екранот, салони за чаши, играчки, тревник и градинарска опрема и индустриска.