TOPHINON 3000mAh 14.4V Ni-MH Vacuum Cleaner Battery for iRobot Roomba 500 510 520 530 532 535 540 545 550 552 555 560 562 570 580 581 585 595 600 610 620 630 650 660 700 760 770 780 790 800 870 880
  • Неодамнешно

TOPHINON 3000mAh 14.4V Ni-MH Vacuum Cleaner Battery for iRobot Roomba 500 510 520 530 532 535 540 545 550 552 555 560 562 570 580 581 585

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Навистина батерија со висок капацитет за подолго време на работа Ниско само-празнење, долг живот и заштедете пари. Работи како оригинални делови. Лесно за полнење и поврзување. APS батерија компатибилна со сите модели на Roomba Flotvac. Компатибилен со сите i Robot Roomba 500, 600, 700, 800 серии за правосмукалка, зачувување на Roomba 500, 501, 510, 520, 521, 525, 530, 531, 532, 533, 535, 536, 540, 545, 555, 551, 552, 555, 560, 562, 563, 570, 580, 581, 585, 590, 595, 600, 610, 611, 614, 618, 620, 625, 627, 630, 631, 650, 653, 654, 655, 660, 670, 700, 760, 761, 770, 780, 790, 800, 860, 870, 871, 880, R3 и повеќе. Батеријата е донесена CE Reach Rosh MSDS сертификација. Заштитени карактеристики против неточен напон, краток спој и внатрешно прегревање. 30 дена пари назад и 12-месечна гаранција против дефекти на производителот од датумот на купување. Навистина батерија со висок капацитет за подолго време на работа. Ниско само-празнење, долг живот и заштедете пари. Работи како оригинални делови. Лесно за полнење и поврзување. APS батерија компатибилна со сите модели на Roomba Flotvac. Компатибилен со сите i Robot Roomba 500, 600, 700, 800 серии за правосмукалка, зачувување на Roomba 500, 501, 510, 520, 521, 525, 530, 531, 532, 533, 535, 536, 540, 545, 555, 551, 552, 555, 560, 562, 563, 570, 580, 581, 585, 590, 595, 600, 610, 611, 614, 618, 620, 625, 627, 630, 631, 650, 653, 654, 655, 660, 670, 700, 760, 761, 770, 780, 790, 800, 860, 870, 871, 880, R3 и повеќе. Батеријата е донесена CE Reach Rosh MSDS сертификација. Заштитени карактеристики против неточен напон, краток спој и внатрешно прегревање.