TWTADE SSR-25VA 500K OHM 1/4W до 380VAC 25A единечна фаза цврста состојба на релето на отпорност на напон Овластен+топлински мијалник+потенциометар+копче SSR-25VA
  • Неодамнешно

TWTADE SSR-25VA 500K OHM 1/4W до 380VAC 25A единечна фаза цврста состојба на релето на отпорност на напон Овластен+топлински мијалник+потенциометар+копче

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации : Ова е солидна состојба на реле SSR-25 VA Отпорност на влез/моќност : 500kohm/2 W излезен напон : 24-380 V AC. Дијаметар на низата за монтирање на мијалник за топлина (приближно) : 0,5 см / 0,19 ". Топлина на топлина вкупна големина (приближно) : 8 x 4,9 x 4,9см / 3,1" x 1,9 "x 1,9" (l * w * t). Содржина на пакетот : 1 x SSR, 1 x Топлина мијалник, 1 x 470kohm потенциометар, 1 x копче. Спецификации : Ова е солидна состојба на реле SSR-25 VA. Отпорност на влез/моќност : 500kohm/2 W излезен напон : 24-380 V AC. Дијаметар на низата за монтирање на мијалник за топлина (приближно) : 0,5 см / 0,19 ". Топлина на топлина вкупна големина (приближно) : 8 x 4,9 x 4,9см / 3,1" x 1,9 "x 1,9" (l * w * t). Содржина на пакетот : 1 x SSR, 1 x Топлина мијалник, 1 x 470kohm потенциометар, 1 x копче. Оваа реле Исклучителна изработка, обезбедување на квалитет за 1 година.