Слама 2 парчиња западно кафе -кафе кафе мини закуска помфрит француски франциран пилешки контејнер пржена корпа за храна мала
  • Неодамнешно

Слама 2 парчиња западно кафе -кафе кафе мини закуска помфрит француски франциран пилешки контејнер пржена корпа за храна мала

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработено е од врвен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив за употреба Дизајнот на двојни слоеви е преносен за складирање на различни деца од храна или овошје. Лесно за чистење, практично, ниско одржување. Дизајн на две странични заклучувања Оставете го спојувањето на телото на кутијата, без протекување, без посипување, лесен за носење. Подебел и голем капацитет, лесен за држење повеќе храна. Изработено е од врвен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив за употреба. Дизајнот на двојни слоеви е преносен за складирање на различни деца од храна или овошје. Лесно за чистење, практично, ниско одржување. Дизајн на две странични заклучувања Оставете го спојувањето на телото на кутијата, без протекување, без посипување, лесен за носење. Подебел и голем капацитет, лесен за држење повеќе храна. Изработено е од врвен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив за употреба. Дизајнот на слоеви е преносен за складирање на различни деца од храна или овошје.