Смешно, само сакам две работи за заморчиња за свињи, пештера од кожен furубител на компири за Денот на мајката
  • Неодамнешно

Смешно, само сакам две работи за заморчиња за свињи, пештера од кожен furубител на компири за Денот на мајката

DEN 367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Направено во САД. Смешни подароци за заморчиња за loversубители на заморчиња : Смешна облека за заморчиња со кул дизајн се кул идеи за подароци за роденден за мајка, син, ќерка, сопруг, сопруга, чичко, девојка, дечко, баба, дедо или пријател , кој е мама на Гвинеја во вашиот живот. Погодна облека за заморчиња за секоја пригода : можете да ја носите на работа, дома, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на независноста, 4 -ти јули, Денот на Патрик, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ, Ноќта на вештерките, роденденот , годишнина, или само нормален ден. Удобно за носење : Нашите кошули се направени со мека и квалитетна ткаенина, составот е полиестер и памук, ќе биде пријателски за кожата и удобно. Оваа комбинација го прави дури и постојано да ја трие ткаенината, таа брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. Издржлив принт : Нашите кошули се класичен и елегантен дизајн со најразлични бои се достапни за да изберете. Кошула за кратки ракави на вратот, хуманизиран дизајн, без тесно чувство околу вратот. Ние печатиме во добра еднаквост за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Среќна услуга : Освен да добиете прекрасна кошула, можете да уживате и во прекрасна услуга за клиенти. Ако добиете неочекувана ставка, слободно контактирајте не. Вашата насмевка е наша приоритетна потрага. Состав на влакна - Унисекс тежок памук, Гилдан 5000 - Цврсти бои : 100% памук. - Хедер бои : 50% памук, 50% полиестер (спорт Греј : 90% памук, 10% полиестер). - Антички бои : 60% памук, 40% полиестер. Големината на големината е унисекс и вклопувањето е прилично точно за големината за повеќето мажи. - Womenените кои сакаат повеќе вградена кошула треба да се намалат - жените кои претпочитаат порелаксирано вклопување треба да се зголеми. Топла белешка : - Ве молиме, дозволете да има разлика од 2-3% според рачното мерење. - Ве молиме, обрнете внимание на табелата со големина, потврдете ја големината на облеката пред да поставите нарачка. - За бојата : Сликата ги прикажува вистинските артикли без посебна обработка.