Форд експедиција десно слепи модули со заграда JL1T-14D453AD
  • Неодамнешно

Форд експедиција десно слепи модули со заграда JL1T-14D453AD

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Форд Експедиција Сензор за слепи точки 18-20 Тестирано со целосно функционално. Одлична користена состојба. Оригинален дел #JL1 T-14 D453-AD. Форд Експедиција Патник/Десно Модул за сензори за слепи точки JL1 T-14 D453-AD.