Мултифункционални кабелски жица со автоматска жица, мултифункционални кабелски кабел, соблекуваат кабелска жица, соблекувајќи го прицврстувачот за прицврстувањ?
  • Неодамнешно

Мултифункционални кабелски жица со автоматска жица, мултифункционални кабелски кабел, соблекуваат кабелска жица, соблекувајќи го прицврстувачот

DEN 152.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 ленти Надворешни јакни на коаксијални кабли, како што се кабли RG-58/59/62/3 C/4 C. Целосно прилагодливи и заменливи лопати. ленти 4, 6, 8 и 12мм должина на кабел. Едноставна работа : Заклучете ја алатката над кабелот, вртете се во насока на стрелките на часовникот, а потоа извлечете го несаканиот дел. Автоматски жица ленти клешти мултифункционални кабелски лигави кабелски кабелски жица соблекувајќи се за сечење алатки за прицврстување на алатки : 1. Ленти надворешни јакни на коаксијални кабли, како што се кабли RG-58/59/62/3 C/4 C. Целосно прилагодливи и заменливи лопати. Ленти 4, 6, 8 и 12мм должина на кабел. (Прилагодливо) 5. Едноставна работа : Заклучете ја алатката над кабелот, вртете се во насока на стрелките на часовникот, а потоа извлечете го несаканиот дел. Изработен од материјал со големо влијание. Не треба батерии или електрични.