Centoco 750CT-001 тркалезно премиум цврсто пластично тоалетно седиште, вклучува редовно и здолниште хардвер за тоалети, бело
  • Неодамнешно

Centoco 750CT-001 тркалезно премиум цврсто пластично тоалетно седиште, вклучува редовно и здолниште хардвер за тоалети, бело

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дебело цврсто пластично седиште што нема да пукне, чип, заби, срамни, снегулка, избледени или кора Супер санитарна, не-порозна, висока сјајна завршница што нема да обои или обесцени. Редовен и скриен стапица (здолниште) тоалет хардвер. Лесен за инсталирање. Се вклопува во тркалезни чинии за тоалети. Гордо направен во МекКори, АР, САД. Дебело цврсто пластично седиште што нема да пукне, чип, заби, срамни, снегулка, избледени или кора. Супер санитарна, не-порозна, висока сјајна завршница што нема да обои или обесцени. Редовен и скриен стапица (здолниште) тоалет хардвер. Лесен за инсталирање. Се вклопува во тркалезни чинии за тоалети. Гордо направен во МекКори, АР, САД. Centoco произведува висококвалитетни тоалетни седишта во цврста пластика, дрво и други материјали. Centoco беше првиот производител на полипропилен пластична инјекција, обликувани со тоалетни седишта во 1980 година.