Индустриска лента за алуминиумска фолија, 5,0 мил, 3 x 60 години, сребро, 1/случај
  • Неодамнешно

Индустриска лента за алуминиумска фолија, 5,0 мил, 3 x 60 години, сребро, 1/случај

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обезбедува заштита на пареата за пареа и заштита од истекување на воздухот Агресивното акрилно лепило создава супериорна врска. Подвижната фолија добро се во согласност со неправилните површини. Обезбедува заштита на пареата за пареа и заштита од истекување на воздухот. Агресивното акрилно лепило создава супериорна врска. Подвижната фолија добро се во согласност со неправилните површини. (1 пакет) Индустриска лента за алуминиумска фолија. Обезбедува бариера за пареа на пареа и заштита на воздухот.