Bargie Utilation Tote Tote за жени повеќе џебови наставници торба торба работа торба за наставници | студенти | канцелариски работник
  • Неодамнешно

Bargie Utilation Tote Tote за жени повеќе џебови наставници торба торба работа торба за наставници | студенти | канцелариски работник

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најлонска ткаенина Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Барги алатка торба со затворање на патент за да спречи да се изгубат предметите. Комуналната торба е изработена од водоотпорна најлон ткаенина, издржлива и лесна за чистење. Тоа е практична торба за торбичка за наставници, студенти, канцелариски работник и мајки на фудбал. Тота за алатка со голема големина е 8 надворешни џебови, голема големина на надградба е 14 надворешни џебови. Со толку многу џебови, тој е многу погоден за организирање предмети, чувајте ги работите во добра состојба. Може да се користи како торба за торбички за наставници, торба за работа за жени, торба за училишта, торба за комунални услуги или кој било вид торба за тота. И двете од 2 големи торбички за комунални услуги имаат 3 џебови со слотови и 1 големи внатре во џеб. Предметите можат да се сортираат уредни, особено мали предмети, кои полесно се земаат и поставуваат. Големиот алатка за ажурирање со големина може да има лаптоп од 19 инчи, оваа големина на надградба е посоодветна за канцелариски работник. Голема торба за работа со големина на надградба е дополнително опремена со одвојлива лента за рамо, која може да се прилагоди во должина и може да се чува во торбата кога не е потребно. Кога не е во употреба, торбата за работа може да се склопи за да заштедите простор за складирање и да се стави во фиока или гардероба. Големината на 2 голема алатка за комунални услуги : должина 17 ", ширина 6,7" и висина 12. Малата вреќа со патент е должина 8,7" и ширина 6. Со голем капацитет и повеќе џебови, можете да носите лаптоп, тетратки, папки, папки, папки, папки, папки, папки, Чадори, облека, чевли, е совршена торба за патувања или торба за плажа. Најлон ткаенина. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Барги алатка торба со затворање на патент за да се спречи предмети. , издржлива и лесна за чистење. Тоа е практична торба за торбички за наставници, студенти, канцелариски работник и мајки од фудбал. За организирање на предмети, чувајте ги работите во добра состојба. Може да се користи како торба за торбички за наставници, торба за работа за жени, торба за училишта, торба за комунални услуги или кој било вид торба за тота. И двете од 2 големи торбички за алатки имаат 3 слотови имаат 3 слотови Ocketsебови и 1 големи внатрешни џебови. Големиот алатка за ажурирање со големина може да има лаптоп од 19 инчи, оваа големина на надградба е посоодветна за канцелариски работник. Голема торба за работа со големина на надградба е дополнително опремена со одвојлива лента за рамо, која може да се прилагоди во должина и може да се чува во торбата кога не е потребно.