Gxbpy звучник ретро сабвуфер радио мемориска картичка u диск за затворен преносен звучник
  • Неодамнешно

Gxbpy звучник ретро сабвуфер радио мемориска картичка u диск за затворен преносен звучник

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова ретро радио има стил Изработено во природно цреша дрво, ве одведува назад во некои носталгични спомени од минатото. Стерео звук, лесен за ракување. Користете го ова ретро радио во секое време, каде било и слушајте музика за време на готвење, забави, работа во дворот, кампување. Ретро звучниците се исто така одлични за вашиот ретро декор и може да се земат каде и да сакате. Ова ретро радио има стил. Изработено во природно цреша дрво, ве одведува назад во некои носталгични спомени од минатото. Стерео звук, лесен за ракување. Користете го ова ретро радио во секое време, каде било и слушајте музика за време на готвење, забави, работа во дворот, кампување. Ретро звучниците се исто така одлични за вашиот ретро декор и може да се земат каде и да сакате. Ова ретро радио има стил. Изработено во природно цреша дрво, ве одведува назад во некои носталгични спомени од минатото. СТЕРОО звук, лесен за ракување. Користете го ова ретро радио во секое време, каде било и слушајте музика за време на готвењето, забавите, работата во дворот, Кампување.