Anncus 10pcs 20pcs 50pcs 100pcs BM28B0.6-10DP/2-0.35V CONN HDR 0,35MM SMD 10POS+2PWR-
  • Неодамнешно

Anncus 10pcs 20pcs 50pcs 100pcs BM28B0.6-10DP/2-0.35V CONN HDR 0,35MM SMD 10POS+2PWR-

DEN 326.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : 100 парчиња Број на модел : BM28 B0. Оперативна температура : BM28 B0. Напон на напојување : Стандард. Добредојдовте во нашата продавница Ако купите поголема количина, ве молиме контактирајте го Us1. Пред да ја поставите вашата нарачка, ве молиме потврдете ги цените и другите детали со нас. Ние само испраќаме до потврдената адреса обезбедена од Алиекспрес. Пред да платите, ве молиме проверете дали вашата адреса во Aliexpress одговара на адресата што сакате да ја испратиме до. Документите за наплата и надомест за предавање : Надоместоци за испорака. Овие обвиненија се одговорност на купувачот. Информации за пренесување : 2.Итемите ќе пристигнат во 5-30 работни дена зависи од методите за испорака и различни области : - преку воздушна пошта : Општо 10-30 работни денови ширум светот. - преку експрес : генерално 5-8 работни дена во Велика Британија, САД и Ау.