Dymo LabelWriter 4xl 4 4/25-инчни етикети 53 етикети/минута 7 3/10W x 7 4/5d x 5 1/2H DYM1755120
  • Неодамнешно

Dymo LabelWriter 4xl 4 4/25-инчни етикети 53 етикети/минута 7 3/10W x 7 4/5d x 5 1/2H DYM1755120

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продаден како 1 секој Елиминирајте го отпадот и неволјите на етикетите со листови - печатете прецизни количини без потешкотии. Технологијата на термичко печатење ја елиминира потребата за скапо мастило или тонер. Прилагодете и печатете ја адресата, етикетите за папката и баркодот, плус значки за име и повеќе со софтвер Dymo Labelt M - сите од вашиот компјутер или Mac. Заштедете време со создавање етикети директно од текст во Microsoft Word, Excel, Outlook, Quick Books и други програми или лесно печатење адреси од Outlook Contacts или Mac адреса за адреса. Продаден како 1 секој. Елиминирајте го отпадот и неволјите на етикетите со листови - печатете прецизни количини без потешкотии. Технологијата на термичко печатење ја елиминира потребата за скапо мастило или тонер. Прилагодете и печатете ја адресата, етикетите за папката и баркодот, плус значки за име и повеќе со софтвер Dymo Labelt M - сите од вашиот компјутер или Mac. Заштедете време со создавање етикети директно од текст во Microsoft Word, Excel, Outlook, Quick Books и други програми или лесно печатење адреси од Outlook Contacts или Mac адреса за адреса. Испораката е лесна со печатачот со висока етикета 4 XL директен печатач за термичка етикета.