Грд божиќен џемпер за гласање, грд забава за џемпери, Божиќна забава, знак за Божиќна забава-1, 1 насади и 50 картички за погодување (51c)
  • Неодамнешно

Грд божиќен џемпер за гласање, грд забава за џемпери, Божиќна забава, знак за Божиќна забава-1, 1 насади и 50 картички за погодување

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој пакет за игри вклучува преклопна стоечка картичка, картичка од 1вард и 50 картички за погодување за повеќе луѓе да играат заедно Овој производ користи дигитално печатење, боите се повеќе брилијантни, деталите се во ред, а визуелниот ефект е одличен. Двострано печатење на знаци за преклопување, еднострано печатење на картичка за погодување и картичка за награди. Преклопување на знакот 7 "x 5", независна поддршка од двострани знаци, не е потребна рамка. Картичката за претпоставки за игра е 3,5 "x 2", награди картичка 7 "x 5" лесна за носење и пишување. Влијатените знаци се отпечатени на 300 грама висококвалитетна обложена хартија, која е тврда, преклоплива и може да застане слободно. Картичката за претпоставки за игри и картичката за награди е отпечатена на висококвалитетна база на картички за подобар ефект на пишување. Овој пакет за игри вклучува преклопна стоечка картичка, картичка од 1вард и 50 картички за погодување за повеќе луѓе да играат заедно. Овој производ користи дигитално печатење, боите се повеќе брилијантни, деталите се во ред, а визуелниот ефект е одличен. Двострано печатење на знаци за преклопување, еднострано печатење на картичка за погодување и картичка за награди. Преклопување на знакот 7 "x 5", независна поддршка од двострани знаци, не е потребна рамка.