6ES7540-1AB00-0AA0 SIMATIC S7-1500 Комуникациски модул 6ES7 540-1AB00-0AA0 PLC модул запечатен во кутија 1 година гаранција
  • Неодамнешно

6ES7540-1AB00-0AA0 SIMATIC S7-1500 Комуникациски модул 6ES7 540-1AB00-0AA0 PLC модул запечатен во кутија 1 година гаранција

DEN 1262.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел : 6 ES7540-1 AB00-0 AA0 Тип : SIMATIC S7-1500 Комуникациски модул. 100% големи акции, нови во кутија, 1 година гаранција! Имаме сите серии на производи, можете да контактирате со нас во секое време со цена за попуст. Нашата компанија е ангажирана во оваа индустрија повеќе од 11 години, и офлајн (со 3 гранки) и преку Интернет, продавајќи добро низ целата земја. Фокусирајте се на квалитетот, прво клиент. Ние нудиме повеќе модели, вашето испитување е многу добредојдено. Бродови во рок од 1-3 дена. Користете методи за брза испорака (3-10 дена до испорака) Имаме професионален персонал Одговори на Интернет. Слободно можете да се распрашате во секое време, ние ќе ви одговориме веднаш штом ќе го примиме. Модел : 6 ES7540-1 AB00-0 AA0. Тип : SIMATIC S7-1500 Комуникациски модул. 100% големи акции, нови во кутија, 1 година гаранција! Имаме сите серии на производи, можете да контактирате со нас во секое време со цена за попуст.