Божиќни налепници 50 парчиња Дедо Мраз налепници за снежни споеви пакуваат винил водоотпорни налепници за лаптоп скејтборд вода шише велосипед телефон гитара гита
  • Неодамнешно

Божиќни налепници 50 парчиња Дедо Мраз налепници за снежни споеви пакуваат винил водоотпорни налепници за лаптоп скејтборд вода шише велосипед

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Количина : 50 парчиња Божиќни налепници Големина : 5-8 см. Секоја Божиќна налепница е со уникатен дизајн, ниту една иста шема, уникатен цртан филм Дедо Мраз Клаус совршен за Божиќ. ПВЦ со висок квалитет : Божиќните налепници се налепници за винил, водоотпорни налепници и доказ за сонце. Силна лепливост, не е лесно да се отпушти. Пријателски за кожата и нетоксични, налепниците се лесни за лепење постојано или да се излупат. Симпатични налепници : Нашите водоотпорни налепници се изработени од HD печатење и професионален процес на производство прават налепници светла и живописна боја, боите тешко се избледени. Лесен за употреба : Набавете ги вашите Божиќни налепници, исчистете ја површината, раскинете го од дното на слатките налепници, лепете на локацијата што ви е потребна. Не го наведнувајте или изложувајте на вода долго време. Во спротивно, може да предизвика пад на отпорност на вода. Подароци и украси : Овие Божиќни налепници можат да бидат подароци за себе и за пријателите. Налепниците можат да се користат за шише со вода, лаптоп, скејтборд, бележник, компјутер, автомобил, телефонски случаи, велосипед, багаж, браници, моторцикли, гитара, сноуборд, PS4, Xbox One, Switch итн. Количина : 50 парчиња Божиќни налепници. Големина : 5-8 см. Секоја Божиќна налепница е со уникатен дизајн, ниту една иста шема, уникатен цртан филм Дедо Мраз Клаус совршен за Божиќ. ПВЦ со висок квалитет : Божиќните налепници се налепници за винил, водоотпорни налепници и доказ за сонце.