Gooffy Switch Rocker Switch 5pcs 2/3pin 25mm 6A/10A 250V тркалезен точки со брод LED светло светло водоотпорен рокер прекинувач автомобил автоматски брод со копче за прекин на копното
  • Неодамнешно

Gooffy Switch Rocker Switch 5pcs 2/3pin 25mm 6A/10A 250V тркалезен точки со брод LED светло светло водоотпорен рокер прекинувач

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставен прекинувач за рокер Овој тип може да се користи за да се префрли напојувањето на коло. Може да се примени како прекинувачи за дополнителна електронска опрема во нема повеќе квадратни испади. Анти корозија, киселина, алкални и отпорни на топлина, терминалите се сребрени позлатени месинг, сосема нов и долг живот. Широко се користи за разни видови на електрични производи, инструмент, автомобил, брод, апарати за домаќинства, како што се електронски производи за возила, уреди за комуникација, воени производи, мерни инструменти, грејач на вода за гас, разни мали уреди за домаќинство, лесна декорација итн. Едноставно вклучување Рокерски прекинувач. Овој тип може да се користи за да се префрли напојувањето на коло. Може да се примени како прекинувачи за дополнителна електронска опрема во нема повеќе квадратни испади. Анти корозија, киселина, алкални и отпорни на топлина, терминалите се сребрени позлатени месинг, сосема нов и долг живот.