Сет на клуч за клучеви Qwork Spanner, 6 компјутери прилагодлив клуч за усогласување Универзален шок клуч за систем за суспензија и прилагодувања на шок
  • Неодамнешно

Сет на клуч за клучеви Qwork Spanner, 6 компјутери прилагодлив клуч за усогласување Универзален шок клуч за систем за суспензија и прилагодувања

DEN 359.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет : висококвалитетна челична конструкција, силна и издржлива, не е лесна за кородирање, 'рѓа, деформација и пауза, долг животен век на услуги 6 големини : Вклучува 6 различни големини (C32/ER40/ER32/ER25/APU16/APU13) Шок клуч, доволна количина ќе ги задоволи вашите дневни и работни потреби за употреба и ќе ви го олесни животот. Предност : Големиот дизајн на отворање во форма на полумесечина обезбедува ангажман со странични дупки или слотови за да обезбеди добро прилагодување. Дизајн на лизгање : гумена рачка, која е ергономски дизајнирана да го зголеми триењето за да спречи лизгање, да ги заштити рацете за време на употребата. Услуга : Уживајте во мазна и безгрижна услуга за враќање во рок од еден месец! Сите прашања се чувствуваат слободни да контактираат со нас, ние ќе бидеме тука за вас.