Умирико ајкула океански постери Постави ситници Поставете чиста памучна нишка ткаат жешки држачи за тенџере поставени стилски крајбрежни места, топли влошки, топ?
  • Неодамнешно

Умирико ајкула океански постери Постави ситници Поставете чиста памучна нишка ткаат жешки држачи за тенџере поставени стилски крајбрежни

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? 【Големина】 Комбинација : две парчиња, едно големи и една мала, дијаметар 18 см (709in), дијаметар 24 см (9,45in) дебелина 0,7 см (0,27in). ? На 110 ° C, само ќе предизвика влагата да испари без да се оштети влакната; Максималната температура што може да се толерира е 220 ° C. ? Лесно за чистење, избришете го пласматот со влажна крпа или миење на рацете во ладна вода со сапуница и суво на воздухот. Се препорачува да се мијат и да се исушат со рака, да се избегне продолжено натопување и изложеност на сонце за да се избегне бледнее и да се намали животниот век. ? Ако сè уште барате некои подароци. Овие душеци се добар избор за вас. Може да биде одличен подарок за водителка, подарок за роденден, подарок за Денот на мајката, подарок за одмор, Божиќен подарок, домаќинство и многу повеќе. ? ? 【Големина】 Комбинација : две парчиња, едно големи и една мала, дијаметар 18 см (7.09in), дијаметар 24 см (9,45in) дебелина 0,7 см (0,27in). ? На 110 ° C, само ќе предизвика влагата да испари без да се оштети влакната; Максималната температура што може да се толерира е 220 ° C. ? Лесно за чистење, избришете го пласматот со влажна крпа или миење на рацете во ладна вода со сапуница и суво на воздухот. Се препорачува да се мијат и да се исушат со рака, да се избегне продолжено натопување и изложеност на сонце за да се избегне бледнее и да се намали животниот век.