Групацијата Тандер PLIS9304BK „Само вработен“ знак за информации со симболи, 9 на 3-инчи
  • Неодамнешно

Групацијата Тандер PLIS9304BK „Само вработен“ знак за информации со симболи, 9 на 3-инчи

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет од 4 знаци на „само вработени“ Овој знак „само вработен“ (PLIS9304 BK) од Групацијата Тандер јасно им укажува на гостите од границите поставени во ресторанот. Знаците им помагаат, што им укажува на гостите и ги олеснуваат потребите брзо и лесно. Сигналите е честопати под изгледано, но многу важен дел од какво било воспоставување на услуги за храна. Сет од 4 знаци на „само вработени“. Овој знак „само вработен“ (PLIS9304 BK) од Групацијата Тандер јасно им укажува на гостите од границите поставени во ресторанот. Знаците им помагаат, што им укажува на гостите и ги олеснуваат потребите брзо и лесно. Сигналите е честопати под изгледано, но многу важен дел од какво било воспоставување на услуги за храна. Сигналите е честопати под изгледано, но многу важен дел од какво било воспоставување на услуги за храна. Без разлика дали им укажувате на гостите како да излезат од зградата, локациите за бања или назначените места за пушење, знаците помагаат да се олеснат потребите брзо и лесно.