Екипи на MCR KD110 KLONDIKKE безбедносни очила - црна рамка, чиста леќи
  • Неодамнешно

Екипи на MCR KD110 KLONDIKKE безбедносни очила - црна рамка, чиста леќи

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целосен орбитален заптивка со двоен дизајн на леќи Мат сина или црна рамка завршница. Мека безбедна подлога за нос на TPR. Проширувачки шпатула храмови. Целосен орбитален заптивка со двоен дизајн на леќи. Мат сина или црна рамка завршница. Мека безбедна подлога за нос на TPR. Проширувачки шпатула храмови. Очилата на Клондике имаат безбедност и стил по прифатлива цена за да ве одделат од пакетот. Без разлика дали е на падините или на работното место, матната или сината рамка на Клондике, финишот за прилагодливи храмови и меката безбедна подлога за нос на ТПР ве одржува на врвот на удобноста и стилот цел ден. Повеќе опции за леќи се достапни на очилата Клондике.