Нараквици за заварување на САД Форг 400, наредени кожа, сина - 14 “
  • Неодамнешно

Нараквици за заварување на САД Форг 400, наредени кожа, сина - 14 “

DEN 206.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повлечете го затворањето Направено во Кина. Памук наредени за удобност. Заклучен зашиен за дополнителна јачина. Димензии на пакетот : 1,42 "(ч) x 12,99" (л) x 5,67 "(w). Повлечете го затворањето. Направено во Кина. Памук наречен за удобност. Заклучен зашиен за додадена јачина. Димензии на пакетот : 1,42" (ч) x 12,99 "(Л) x 5,67" (w).