Егзотични новини во Калифорнија, без биро, розова, розова
  • Неодамнешно

Егзотични новини во Калифорнија, без биро, розова, розова

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Непречен и лесен, сјај го заврши масивата за Г-точка Моќни мулти-брзински вибрации. 4,5 "x 1,5" /11,5 см x 3,75 см. Потребна е 1 АА батерија (не е вклучена). Непречен и лесен, сјај го заврши масивата за Г-точка. Моќни мулти-брзински вибрации. 4,5 "x 1,5" /11,5 см x 3,75 см. Потребна е 1 АА батерија (не е вклучена). Контактирајте го Calexotics за 1 година информации за гаранција на производителот.