Сет од 4 држачи за магнетни хартиени клипови! - Црна боја - совршена за кој било стил на биро или канцеларија!
  • Неодамнешно

Сет од 4 држачи за магнетни хартиени клипови! - Црна боја - совршена за кој било стил на биро или канцеларија!

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучува 4 црни држачи за магнетна хартија! Се одликува со сите што одговараат на држачите за црна хартија. Силен магнет држете хартиени клипови безбедно!. Има големи количини на хартиени клипови во чаша!. Симпатична, светла и функционална!. Вклучува 4 црни држачи за магнетна хартија!. Се одликува со сите што одговараат на држачите за црна хартија. Силен магнет држете хартиени клипови безбедно!. Има големи количини на хартиени клипови во чаша!. Симпатична, светла и функционална!. Овие држачи за хартиени клипови се совршени за секој канцеларија или простор за биро! Боја за секого! Бидете сигурни да помогнете да го организирате просторот на вашите вработени со овие држачи за магнетски хартиени клипови!.