Затемнување очила - 10 пар - одобрено AAS - ISO сертифициран безбеден за сите затемнувања на соларни -
  • Неодамнешно

Затемнување очила - 10 пар - одобрено AAS - ISO сертифициран безбеден за сите затемнувања на соларни -

DEN 1483.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено во САД Одобрено американско астрономско друштво. ISO сертифициран безбеден #12312-2, EU PPE овластен #2016/425, CCQs Сертифициран безбеден #2834. Повторно употреба. 10 пар картонска рамка. Единствениот безбеден начин за прегледување на соларни затемнувања е со безбедни соларни очила за Eclipers. Нашите леќи за затемнување се независно тестирани и се безбедни за директно соларно гледање.