Мопски папучи микрофибер чевли 5пари+1пачиња, прашина од прашина, меки влажни влошки чистач стапало миење на подножје за еднократно полирање на подот за подножје, н?
  • Неодамнешно

Мопски папучи микрофибер чевли 5пари+1пачиња, прашина од прашина, меки влажни влошки чистач стапало миење на подножје за еднократно

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Унисекс затегната големина и сет од 5 пара+1 пара】 - вграден дизајн на еластична лента за да се направи бесплатна големина и погоден за мажи жени, возрасни, тинејџери Уживајте во чистењето на домаќинствата со 6 пара капаци на чевли во 5 светли бои, розова, сина, виолетова, зелена, портокалова боја. Лесно е да се спореди која боја за која работа. Совршено над чевлите, чорапите, барифетот, па дури и може да се стават на џеб, многу лесен начин за чистење на куќата. Целото семејство може да се исчисти заедно, нелипливо, да ужива во правење домашни работи со вашите деца!. 【Ченил влакна со висок квалитет на материјал】 - 5 парови разнобојни папучи од микрофибер чевли и 1 парови розови влечки (12 парчиња) поприфатливи! Изработено од мекиот материјал од влакна/микрофибер, кој има добри перформанси на мопење со вода и прашина со микрофибер, лесно исчистете ја прашината, нечистотијата и миленичињата коса, никогаш не ја оштетувајте површината на вашиот под. Лесно исчистете ја прашината, нечистотијата и миленичињата. Совршено за употреба на домашни канцеларии во кујната!. 【Мулти функции и 100% задоволство】 - Не само капаче за чорапи или чевли за чевли за чистење на подот за чистење на подот, прозорецот, бањата, канцеларијата, кујната, исто така може да се постави како глава од глава, што се користи за да се избрише Подот, избришете стакло или миење на автомобилот, итн. Забава и чистење во исто време. Само што ги оставив на чевлите и шетајте наоколу. Совршено за употреба на домашни канцеларии во кујната! Одењето се мелува. Микрофибер дното ги собира сите нечистотии, прашина, коса како магнет!. 【Лесно забавно за чистење и без стопирање】 - исчистете го подот без да клекнете или да се стопирате, едноставно облечете, ослободете ги рацете за други задачи. Носете ги без да се наведнувате. Многу погоден за зафатени домаќинки и мрзлив човек. Дното е одвојување, машинско миење и миење на рацете. Заштедете пари со капакот на лизгање од млеко од млечна куќа. Без тврди рабови, е безбедно да се работи на дрво, плочка, винил и други подни површини. И двајцата се забавуваат и чистат во исто време. 【100% гаранција и машина што може да се пее за еднократно】 - машина што може да се пее над 250x. Ставете го во машината за перење за чистење. Кога ќе се исуши, ќе добиете скоро нова. Меко флексибилно и топло. Иако изборот на висококвалитетни материјали ќе доведе до високи трошоци, со цел да се подобри искуството и удобноста на клиентите, ние цврсто се спротивставуваме на инфериорните материјали. Ако имате какви било прашања или не сте задоволни од нашиот производ, можете да контактирате со нас ќе ви одговорат во рок од 24 часа!. 【Унисекс затегната големина и сет од 5 пара+1 пара】 - вграден дизајн на еластична лента за да се направи бесплатна големина и погоден за мажи жени, возрасни, тинејџери. Уживајте во чистењето на домаќинствата со 6 пара капаци на чевли во 5 светли бои, розова, сина, виолетова, зелена, портокалова боја. Лесно е да се спореди која боја за која работа. Совршено над чевлите, чорапите, барифетот, па дури и може да се стават на џеб, многу лесен начин за чистење на куќата. Целото семејство може да се исчисти заедно, нелипливо, да ужива во правење домашни работи со вашите деца!. 【Ченил влакна со висок квалитет на материјал】 - 5 парови разнобојни папучи од микрофибер чевли и 1 парови розови влечки (12 парчиња) поприфатливи! Изработено од мекиот материјал од влакна/микрофибер, кој има добри перформанси на мопење со вода и прашина со микрофибер, лесно исчистете ја прашината, нечистотијата и миленичињата коса, никогаш не ја оштетувајте површината на вашиот под. Лесно исчистете ја прашината, нечистотијата и миленичињата. Совршено за употреба на домашни канцеларии во кујната!. 【Мулти функции и 100% задоволство】 - Не само капаче за чорапи или чевли за чевли за чистење на подот за чистење на подот, прозорецот, бањата, канцеларијата, кујната, исто така може да се постави како глава од глава, што се користи за да се избрише Подот, избришете стакло или миење на автомобилот, итн. Забава и чистење во исто време. Само што ги оставив на чевлите и шетајте наоколу. Совршено за употреба на домашни канцеларии во кујната! Одењето се мелува. Микрофибер дното ги собира сите нечистотии, прашина, коса како магнет!. 【Лесно забавно за чистење и без стопирање】 - исчистете го подот без да клекнете или да се стопирате, едноставно облечете, ослободете ги рацете за други задачи. Носете ги без да се наведнувате. Многу погоден за зафатени домаќинки и мрзлив човек. Дното е одвојување, машинско миење и миење на рацете.