Огледало на рачно огледало на Миледуо, црно рачно огледало со антискидна рачка, огледало 7,9 w x 9 l рачка 4,5
  • Неодамнешно

Огледало на рачно огледало на Миледуо, црно рачно огледало со антискидна рачка, огледало 7,9 w x 9 l рачка 4,5

DEN 79.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

➺1x Редовно огледало : Еднострано стаклено огледало без зголемување, без нарушување ➺ Големина на патувањето и форма налик на поток : само 4,6 мл тежина. Светло и преносно. Нема товар при носење на отворено. Рамката е класична црна и има заоблена форма на правоаголник. Исто така, дизајнот на рачката што не се лизга ја прави раката да се чувствува мазна и удобна без товарот. ➺2-пат за употреба : Огледалото може да виси на wallид или да се држи на рачката и е одличен за салон и бричење. ➺ Промиум огледало : Усвојте 4 слоја на занаети за обложување и специјална нишка за завртки на грбот, водоотпорен и анти-лизгање. ➺ Несоодветна гаранција за враќање на парите од 60 дена, ако не сте целосно задоволни од нашите производи за продажба. Се нуди гаранција од 12 месеци, бидејќи задоволството на клиентите е нашиот најголем приоритет. ➺1x Редовно огледало : Еднострано стаклено огледало без зголемување, без нарушување. ➺ Големина на патувањето и форма налик на поток : само 4,6 мл тежина. Светло и преносно. Нема товар при носење на отворено. Рамката е класична црна и има заоблена форма на правоаголник. Исто така, дизајнот на рачката што не се лизга ја прави раката да се чувствува мазна и удобна без товарот. ➺2-пат за употреба : Огледалото може да виси на wallид или да се држи на рачката и е одличен за салон и бричење. ➺ Промиум огледало : Усвојте 4 слоја на занаети за обложување и специјална нишка за завртки на грбот, водоотпорен и анти-лизгање. ➺ Несоодветна гаранција за враќање на парите од 60 дена, ако не сте целосно задоволни од нашите производи за продажба. Се нуди гаранција од 12 месеци, бидејќи задоволството на клиентите е нашиот најголем приоритет.