JOYADORA 40 СМЕТНО БЛАГОДАРАНА КАРТИЈА - БЛАГОДАРАМ картички за деца на големо - одлично за белешки за ручек, родендени и празници, а за пријателите - назад на училиште - в?
  • Неодамнешно

JOYADORA 40 СМЕТНО БЛАГОДАРАНА КАРТИЈА - БЛАГОДАРАМ картички за деца на големо - одлично за белешки за ручек, родендени и празници, а за пријателите

DEN 223.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За многу прилики - овие смешни картички ќе бидат хит со соработници, пријатели, свадби, училишта, наставници, празници и многу повеќе 40 уникатни честитки - Сетот содржи вкупно 40 картички и 40 индивидуално различни дизајни. Симпатична и смешна - сите картички имаат слатки казни за кои е загарантирано да донесе насмевка. Што е внатре - кутијата содржи 40 поздравни разгледници (без дупликат) и 40 коверти. Одличен квалитет - Картите имаат сјаен лак однадвор, а внатрешноста е оставена нечистена за да можете да напишете лични белешки. Големината на картичката е 4x6in отпечатена на резерви на картички 300 GSM. За многу прилики - овие смешни картички ќе бидат хит со соработници, пријатели, свадби, училишта, наставници, празници и многу повеќе. 40 уникатни честитки - Сетот содржи вкупно 40 картички и 40 индивидуално различни дизајни. Симпатична и смешна - сите картички имаат слатки казни за кои е загарантирано да донесе насмевка.