VCK 16x24 Постери рамки сет од 5, рамка за слика на бело дрво, текстура ексклузивна рамка за wallидови со wallидови
  • Неодамнешно

VCK 16x24 Постери рамки сет од 5, рамка за слика на бело дрво, текстура ексклузивна рамка за wallидови со wallидови

DEN 1919.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставна, но елегантна текстура : мелете ги нашите вештини за десет години, независните дизајнери на VCK ја фалсификуваат оваа бела рамка за слики со чудесни текстури од три елементи : естетска божественост, дух на минимализам и професионализам и инспирација од античко дрво жито во црната шума, а Одговара за кој било декор и боја да го осветли вашиот живот Сертифицирана рамка на FSC : Културно наследство на класици и занаетчиство, задоволни или пари. VCK е подготвен да жртвува многу повеќе премија дрво од другите брендови за да занает рамки крајно цврсти и издржливи. Аглите и задните плочи се зајакнуваат да му кажат Браво на сите ваши скапоцени моменти. Карактеристики на производот : Целокупната големина е 25,8 ”x17.8” за слики 16x24 или 24x16, хоризонтална/вертикална за табела или wallиден приказ. За разлика од другите, специјалните јазичиња за вртење ја прават рамката супер лесна за вчитување на слики. Совршен поглед : Служејќи се на вашите слики совршен поглед, VCK воведува полиран HD Plexiglass.shatter Proof, анти-УВ (99,9%), анти-сјај и безбеден за употреба за деца. 100% гаранција за задоволство : завиткано со дополнителен материјал за амортизирање за да се заштитат телата на рамки, прецизни агли и шини за да се заштитат аглите на рамките. Одличен подарок за годишнини, празници и семејни собири. Едноставна, но елегантна текстура : мелете ги нашите вештини за десет години, независните дизајнери на VCK ја фалсификуваат оваа бела рамка за слики со чудесни текстури од три елементи : естетска божественост, дух на минимализам и професионализам и инспирација од античко дрво жито во црната шума, а Одговара за кој било декор и боја да го осветли вашиот живот.