Чаго знаме и американско знаме печатено пенкало за молив за молив за организатор на биро за шминка за четка за четки за домашна канцеларија во училницата
  • Неодамнешно

Чаго знаме и американско знаме печатено пенкало за молив за молив за организатор на биро за шминка за четка за четки за домашна канцеларија

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пу Направени во САД или увезени. Материјал : Овој смешен држач за пенкало е изработен од PU, издржлив и здрав, анти-лизгачки душек дизајниран во дното и заштитната подлога внатре, стилски и исклучителен дизајн, правејќи ја вашата канцеларија да изгледа толку елегантна. Складирање и организатор на биро : Оваа чаша за држачи за четки за шминка е деликатна и издржлива, со мазна површина и може да складира пенкала, моливи, владетели и други канцелариски материјали, отворено широко пенкало за лесно вметнување и отстранување. Организатор на држачи за четки за шминка : Овој држач за моливи може да има многу пенкала и четка за шминка за моливи, одржува сè прилично организирано и тоа ќе ги облече вашата работна маса и канцеларија на едноставен и елегантен начин. Мултименска цел : Овој држач за пенкало не се користи само за фиксно складирање на канцелариски материјали, туку и широко се користи во држачите за четки за шминка, разни лавици за складирање и чаши, добар додаток за вашиот дом, канцеларија и фустан. Совршен подарок : Оваа организација за држач за печатени пенкало е погодна за употреба во канцеларии, домови и каде било што бара редовни дневни предмети, може да се користи како креативен подарок за наставници, колеги, пријатели и семејство. Направени во САД или увезени. Материјал : Овој смешен држач за пенкало е изработен од PU, издржлив и здрав, анти-лизгачки душек дизајниран во дното и заштитната подлога внатре, стилски и исклучителен дизајн, правејќи ја вашата канцеларија да изгледа толку елегантна. Складирање и организатор на биро : Оваа чаша за држачи за четки за шминка е деликатна и издржлива, со мазна површина и може да складира пенкала, моливи, владетели и други канцелариски материјали, отворено широко пенкало за лесно вметнување и отстранување.