5/6 инчи блокови за пескарење на дланката
  • Неодамнешно

5/6 инчи блокови за пескарење на дланката

DEN 320.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено за детализирање на пескарење каде пескањето на напојувањето не е опција Прифаќа стандардни дискови од кука и јамка од 5 "& 6". Може да се користи со подлога за интерфејс за поголема флексибилност. Ергономскиот зафат во форма на купола е изработена од полу-цврста пена за удобност. Совршено за детализирање на пескарење каде пескањето на напојувањето не е опција. Прифаќа стандардни дискови од кука и јамка од 5 "& 6". Може да се користи со подлога за интерфејс за поголема флексибилност. Ергономскиот зафат во форма на купола е изработена од полу-цврста пена за удобност. Алфа е возбудена да понуди блокови за пескарење од 5 ”и 6”, кои се дизајнирани да им помогнат на корисниците да ги достигнат областите каде што не можат од страна на машински полирачи. Блок за пескарење алфа палми првично беше дизајниран за апликации за полирање на влажни раце за да се постигне многу најдобар квалитет на боја. Ергономскиот дизајн обезбедува удобен зафат што ви овозможува да го задржите дури и притисокот додека пескавате со што се обезбедува рамномерна завршница.