220 прстени со свињи 3/4 за алатки за снабдување со тапацир за автомобили
  • Неодамнешно

220 прстени со свињи 3/4 за алатки за снабдување со тапацир за автомобили

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

220 прстени со свињи 3/4 прстени за свињи за апликации на отворено, како што се канти за габион, стапици, тарпи, кафези, огради и жица лов на животинско месо од месо од колбаси, мечување на ланци, заварена жица, тарпи и пластично оградување, геотекстил, чорапи за ерозија и бум, гума, гума, гума, гума, гума, гума, гума Мембрани и кожа. Наменето за употреба во тапацир, банџи или шок жици, мрежи, кафези, торбички, стапици, обвивка од колбаси и торби за месо и мечување. Наменето за нас во автоматски тапацир, грејач на седишта за автомобили загреано загревање на ладење ладење, животински кафез, кафез за кучиња, кафез со мачки, ограда, оградување, покривка на седиштето на автомобили. 220 Hog Rings 3/4 For Automotive Upholstery Supplies Tools Designed to hold and close individual hog rings up to ¾” size.Designed for us in auto upholstery,car seat heater heated heating cooler cooling cool, Animal pet cage, dog cage, cat cage , ограда, оградување, покривка на седиштето на автомобили, банџи или шок жици, мрежи, кафези, торбички, стапици, обвивка од колбаси и торби за месо и мечување.