Декоративна рамка за ротирање на декорацијата на Фетко, ротирачка сфера, 5 x 5
  • Неодамнешно

Декоративна рамка за ротирање на декорацијата на Фетко, ротирачка сфера, 5 x 5

DEN 262.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5x5 pewидна уметност Ротирачка сфера. Материјали : Метал. 5x5 pewидна уметност. Ротирачка сфера. Материјали : Метал. Домашниот декор создава неверојатен асортиман на wallидна уметност, рамки и многу повеќе за да се покрие кој било стил на живот. Нашите дизајнери секогаш се во потрага по тренд и идеи за дизајн кои ја одржуваат нашата линија свежа и возбудлива. Без разлика дали вашиот дом е традиционален, современ или еклектичен, сигурно ќе го пронајдете тоа совршено парче за да ја надополни секоја просторија во вашата куќа.