Бродот сега снабди SNCT145F Обоен кабелски врски, 50#, 14 , 0,19 ширина, 14 должина, сива
  • Неодамнешно

Бродот сега снабди SNCT145F Обоен кабелски врски, 50, 14 , 0,19 ширина, 14 должина, сива

DEN 1555.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн Доказ за тампер - дизајниран да се заклучи цврсто. Нема да се протега или да се лизне. Користете ги предметите за код во боја. Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн. Доказ за тампер - дизајниран да се заклучи цврсто. Нема да се протега или да се лизне. Користете ги предметите за код во боја. 14 инчи 50# сиви кабелски врски. Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн. Доказ за тампер - дизајниран да се заклучи цврсто. Нема да се протега или да се лизне. Користете ги предметите за код во боја. Обоени кабелски врски трајно безбедни картички, кабли, торби, итн. Ефтино решение за пакети, обезбедување и предмети за кодирање во боја. Брави цврсто до трајно безбедни жици без да се протегаат или лизгаат. Едноставно вметнете го крајот преку главата и повлечете се затегнати за трајно задржување.