NB-Aero 2ea гасови со гасови за гасови на вратите од камиони со гас удари со гас гас гасни лифтови 19,69 продолжена должина x 12.01 Компресирана должина x 155 lb притисок
  • Неодамнешно

NB-Aero 2ea гасови со гасови за гасови на вратите од камиони со гас удари со гас гас гасни лифтови 19,69 продолжена должина x 12.01

DEN 908.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продолжена должина : 19,69 "(Центар до центар на топката на приклучокот) Компресирана должина : 12. Сила : 155 фунти притисок (по реквизит). Крај на фитинг : 10мм топка и 10мм топка. Продолжена должина : 19,69 "(Центар до центар на топката на приклучокот). Компресирана должина : 12. Сила : 155 фунти притисок (по реквизит). Крај на фитинг : 10мм топка и 10мм топка. Продолжена должина : 19,69 “(центар до центар на топката на приклучокот) Компресирана должина : 12.01" Сила : 155 фунти притисок (по реквизит).