Seco 17789 Workber Drign Dript Bits SD205A, 19 Весна големина на бит
  • Неодамнешно

Seco 17789 Workber Drign Dript Bits SD205A, 19 Весна големина на бит

DEN 942.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Серија/список SD205 A, големина на бит за вежбање (инч) 19/64, големина на бит за вежба (децимални инчи) 0,2969, вежба за бит/обложување Tialn/Til, дупчалка за дупчалка Цврст карбид, должина на флејта (децимални инчи) 20870, спирала од типот на флејта . Редовна спирала на спирала, агол на вежба 140, број на флејти 2, целокупна должина (децимални инчи) 3.5830, ознака за спецификација ДИН, преку течноста за ладење (да/не) Да. Сооднос на должина на флејта x со дијаметар 5x D, големина на шипка (инч) 0,3150, максимална длабочина на дупчење (децимални инчи) 1,6500, должина на шипка (децимална инч) 1.4170, насока на сечење десна рака.