N/A Екран за рефлексивен проектор за осветленост со висока осветленост 60/100/120 инчи 16: 9 Екран за проекција на ткаенина за ткаенина за домашен светла за дома
  • Неодамнешно

N/A Екран за рефлексивен проектор за осветленост со висока осветленост 60/100/120 инчи 16: 9 Екран за проекција на ткаенина за ткаенина

DEN 5212.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е сива завеса, која може ефикасно да го подобри контрастот на проекцијата Овој екран усвојува материјал со влакна со висока густина, без мирис, нема штета на човечкото тело и. Не треба да ја затворите вратата или прозорците во текот на денот. Исто така, може да ви донесе одлично искуство за ефект на проекција. Металниот слој и честичките од мушка овој екран ќе ја зголемат осветленоста. Дајте подобро искуство за гледање. Тоа е сива завеса, која може ефикасно да го подобри контрастот на проекцијата. Овој екран усвојува материјал со влакна со висока густина, без мирис, нема штета на човечкото тело и. Не треба да ја затворите вратата или прозорците во текот на денот. Исто така, може да ви донесе одлично искуство за ефект на проекција. Металниот слој и честичките од мушка овој екран ќе ја зголемат осветленоста. Дајте подобро искуство за гледање. Функција : Тоа е сива завеса, која може ефикасно да го подобри контрастот на проекцијата. Овој екран усвојува материјал со влакна со висока густина, без мирис, нема штета на човечкото тело и. Не треба да ја затворите вратата или прозорците во текот на денот. Исто така, може да ви донесе одлично искуство за ефект на проекција. Металниот слој и честичките од мушка овој екран ќе ја зголемуваат осветленоста.