Америк 8M90TL20.2012 леано железо HTD Временска макара бр.
  • Неодамнешно

Америк 8M90TL20.2012 леано железо HTD Временска макара бр.

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1-016-8 M90 TL202012 Број на дел од америк. Леано железо HTD макара за тајминг без прирабница. 8м терен за временски појас широк 20 мм. За грмушка за заклучување во 2012 година. 1-016-8 M90 TL20.2012 Број на дел од америк. Леано железо HTD макара за тајминг без прирабница. 8м терен за временски појас широк 20 мм. За грмушка за заклучување во 2012 година. 1-016-8 M90 TL20.2012 АМЕТРИЧКИ ДЕЛ БРОЈ 364110 SKU NO. CAST IRON HTD TIMING TIMING NIMING NO FLANGE 8 M PITCH за 20 mm HTD Timing Belt 90 заби за 2012 година за заклучување на затегнување 229,18 mm Дијаметар на теренот (DP) 227.81 mm Надвор од дијаметар ( Де) Дијаметар на центар од 110 мм (ДМ) 204 мм Внатрешен дијаметар (ДИ) 28 мм лице (Ф) 32 мм должина преку дупки (л) 4 мм центри за проекција (Р) 11/Ц Наведена цена е за една макара за тајминг без грмушка . Ова е оригинален неискористен америчен производ директно од производителот Американска метричка корпорација.