Азида „Сакам фудбал“ пилула со сплитер на таблети
  • Неодамнешно

Азида „Сакам фудбал“ пилула со сплитер на таблети

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кутија со таблети со големина на џеб со две отстранливи прегради и вградена во сплитер на пилули Сплитер од не'рѓосувачки челик без напор се сече низ апчиња, капсули, витамини и додатоци. Кутијата за пријателски патувања има уникатен дизајн од еден од нашите талентирани уметници. Одличен начин за хигиенски поделба и организирање на вашите дневни лекови. Големина : 9,5 см x 5cm x 1,7 см. Исечете го стресот на дневните лекови со овој мултифункционален таблет кутија и сплитер на пилули! Оваа умен кутија има две прегради за отстранливи таблети и лесен за употреба делител на пилули. Случајно и пријателско за патување е отпечатено со прекрасен дизајн од еден од нашите талентирани уметници. Секој разделувач на не'рѓосувачки челик без напор се сече низ апчиња, капсули, витамини и додатоци. Неговиот дизајн со големина на џеб и безбедно затворање на капакот ја прави оваа кутија погодна за дневна употреба и лесно може да се избрише чиста.