1000 чиста торба за отклонување. 2 '' x 2 '' - дебела 2 мил
  • Неодамнешно

1000 чиста торба за отклонување. 2 '' x 2 '' - дебела 2 мил

DEN 191.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Торба за заклучување со највисок квалитет 2 мил Овие мали торби се одлични за пакување накит, мониста, монети итн. на внатрешноста што може да се рециклира, може да се ревидира, може да се повлече, еднократно и водоотпорно.