IDL пакување 2 x 60 јарди црвена штуко лента, 1 ролна, тешка должност - 60 дена долготрајна врска - отстранува без трага - отпорен на УВ, водоотпорен - одлично за маскирање р
  • Неодамнешно

IDL пакување 2 x 60 јарди црвена штуко лента, 1 ролна, тешка должност - 60 дена долготрајна врска - отстранува без трага - отпорен

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Тешка полициска лента со поли-штуко】 Ние нудиме 2-инчен X 60-двор со црвена штуко лента обложена со висока отстранлива гумена лепило (пакет од 1 ролна) Тоа е лесна лента што не остава никакви траги на површините. Се одликува со UV-отпорна и водоотпорна поли-поддршка. 【60 дена долга силна врска, се отстранува без остатоци】 Оваа лента за сликање на штуко, со нејзино гумано лепило, обезбедува силно, безбедно задржување до 60 дена. Лесно отстранлив без оштетување или остаток, дури и по продолжената изложеност на УВ! Совршено за проекти во затворен и на отворено. 【Заштита на површини за време на малтерисување】 Нашата лента за маскирање на штуко обезбедува безбедна и долготрајна лепење на скоро секоја површина како прозорец или рамка на вратата, тула, метал, стакло, плочка и многу повеќе. Ги штити деликатните површини од оштетување за време на штуко, малтерисување или други градежни задачи. Најчесто користените материјали за сликање за сликари во куќи. 【„Пинк“ солзав раб】 Оваа лента за монтирање на штуко е лесна за ракување и солза со рака без ножици. Се протега малку, што го прави еластично за површини. Не остава оштетување на лепак или површина и може да ги прикачи поли -плочките на површините спречувајќи истекување на штуко. 【Светло црвена боја】 Неговата јасна видливост ја прави нашата лента за маскирање за штуко лесна за лоцирање и отстранување, дозволувајќи ви да ја завршите работата брзо. Плус, оваа специјална полипропиленска лента со гума лепило може да ги чува металните површини како што се брави и надворешни места за напојување од корозивни материи и оштетување на водата. 【Тешка полициска лента со поли-штуко】 Ние нудиме 2-инчен X 60-двор со црвена штуко лента обложена со висока отстранлива гумена лепило (пакет од 1 ролна). Тоа е лесна лента што не остава никакви траги на површините. Се одликува со UV-отпорна и водоотпорна поли-поддршка. 【60 дена долга силна врска, се отстранува без остатоци】 Оваа лента за сликање на штуко, со нејзино гумано лепило, обезбедува силно, безбедно задржување до 60 дена. Лесно отстранлив без оштетување или остаток, дури и по продолжената изложеност на УВ! Совршено за проекти во затворен и на отворено. 【Заштита на површини за време на малтерисување】 Нашата лента за маскирање на штуко обезбедува безбедна и долготрајна лепење на скоро секоја површина како прозорец или рамка на вратата, тула, метал, стакло, плочка и многу повеќе. Ги штити деликатните површини од оштетување за време на штуко, малтерисување или други градежни задачи. Најчесто користените материјали за сликање за сликари во куќи. 【„Пинк“ солзав раб】 Оваа лента за монтирање на штуко е лесна за ракување и солза со рака без ножици. Се протега малку, што го прави еластично за површини. Не остава оштетување на лепак или површина и може да ги прикачи поли -плочките на површините спречувајќи истекување на штуко. 【Светло црвена боја】 Неговата јасна видливост ја прави нашата лента за маскирање за штуко лесна за лоцирање и отстранување, дозволувајќи ви да ја завршите работата брзо.