Мобилен телефон стап на лична карта за лична карта, држач за кожа на паричникот на џеб, компатибилен со iPhone, Samsung Galaxy Android паметни телефони
  • Неодамнешно

Мобилен телефон стап на лична карта за лична карта, држач за кожа на паричникот на џеб, компатибилен со iPhone, Samsung Galaxy Android паметни

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзална големина : 2,54 ин (6,5 см) x 3,96 in. Заменете го вашиот паричник со телефонски џеб, лесно чувајте ги вашите картички или готовина. Материјал : Направено од висококвалитетна синтетичка кожа. Секој паричник за телефонски картички користи висококвалитетна леплива лента за лепила за силно, цврсто, долготрајно задржување. Илјадници дизајни на располагање - посетете ја нашата продавница!. (Шарени плочки текстури) Мобилни телефони стап на лична карта за лична карта, држач за кожа на џеб, компатибилен со i Phone, Samsung Galaxy Android паметни телефони.