Артлајн 20 тркалезна фабрика држач со заклучени тркала, 480lb тешка должност за затворено на отворено, големи тркалачки пластери на тркала на тркачи да носат саксија с
  • Неодамнешно

Артлајн 20 тркалезна фабрика држач со заклучени тркала, 480lb тешка должност за затворено на отворено, големи тркалачки пластери на тркала на

DEN 943.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно за 16 "-19" садови-држач за растенија со голема големина со надворешен дијаметар од 51 см/20инч и внатрешен дијаметар од 49 см/19инч Препорачано за садови со цвеќиња со дијаметар од 43-48 см (17-19inch). Капацитет од 480 bs. Цврсто и издржливо-садот за засадување е изработена од задебелена плоча од јаглероден челик, а површината е завршена со еколошка и безопасна боја за печење, го направија од 'рѓа и издржлива. Со wallиден раб за да се обезбеди засадувач. Тивка и отпорна на гребење - дојдете со 8 сини гумени тркала (половина од нив се заклучени) за да го заштитите подот од гребнатини. Совршено за затворено и Ондор , домашно градинарство , палуба. Без дизајн на дупка - Останете хидрирани и не грижете се да ги затегнете подовите. Тркалачкиот држач за тркала со тркала може да се нанесе на разни форми на цвеќиња. Мултифункционална мобилна лента-не само што може да се користи за поголеми растенија со керамички тенџере, туку и мебел како вашиот хонорарен шпорет, резервоар за пропан, новогодишна елка, итн. Погоден за 16 "-19" садови-држач за големи димензии со надворешна Дијаметар од 51 см/20инч и внатрешен дијаметар од 49 см/19инч. Препорачано за садови со цвеќиња со дијаметар од 43-48 см (17-19inch). Капацитет од 480 bs. Цврсто и издржливо-садот за засадување е изработена од задебелена плоча од јаглероден челик, а површината е завршена со еколошка и безопасна боја за печење, го направија од 'рѓа и издржлива.